Porsche Macan

lub podobny
Agadir, Maroko
Porsche Macan - 1
View
Od 195/dzień

Po dokonaniu rezerwacji potwierdzimy wybrany samochód lub zaproponujemy podobny, jeśli będzie niedostępny.

1
2
3

Wszystkie godziny podane są w lokalnym czasie marokańskim (GMT+1).

Agadir

NB: Odbiór musi być w Agadir

Dostawa do hotelu lub na lotnisko

Dostawa do hotelu lub na lotnisko

Gdzie powinniśmy odebrać samochód?

10 za sztukę(Maks: 1)

0

10 za sztukę(Maks: 2)

0

10 za sztukę(Maks: 2)

0
Cena bazowa195
Suma195

Specyfikacje

Typ samochodu

Luksus, SUV

Model

Porsche

Rok

2024-2026

Rodzaj paliwa

Benzyna

Skrzynia biegów

Automatyczna

Miejsca siedzące

5

Drzwi

4

Klimatyzacja

Tak

Polityka przebiegu

Nieograniczony kilometraż

Polityka paliwa

Takie samo do takiego samego

Wymagany wiek kierowcy

21+

Dlaczego warto zarezerwować u nas

  • Bezpłatny odbiór z lotniska i hotelu
  • Najwyżej oceniany pod względem jakości i obsługi
  • Całodobowa obsługa przez WhatsApp w cenie
  • Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji

Przegląd

Wynajem Porsche Macan w Agadirze to praktyczny wybór dla podróżnych szukających luksusowego SUV-a z automatyczną skrzynią biegów. Dostępny jest odbiór na lotnisku Agadir Al Massira (AGA), z bezpłatną dostawą do hoteli na terenie Agadiru. Wymagana jest kaucja zabezpieczająca w momencie rezerwacji. Wynajem na 7 dni lub dłużej obejmuje nieograniczony przebieg, krótsze rezerwacje mają limit 250 km dziennie. Do odbioru pojazdu wymagane jest ważne prawo jazdy i paszport. Rezerwacje są zarządzane przez MarHire Car Agadir.

Uwagi specjalne

Co zawiera wynajem Porsche Macan w Agadirze

Odbiór i Dostawa: Dostępne na lotnisku Agadir Al Massira (AGA), bezpłatna dostawa do hoteli na terenie Agadiru, bez dopłat.

Kaucja: Wymagana kaucja zabezpieczająca, dokładna kwota potwierdzana w momencie rezerwacji.

Kilometry: Nieograniczony przebieg przy wynajmie na 7 dni lub dłużej; 250 km dziennie przy krótszych wynajmach.

Ubezpieczenie: Pełne ubezpieczenie z udziałem własnym w cenie.

Polityka Paliwowa: Od pełnego do pełnego, zwrot z tym samym poziomem paliwa otrzymanym przy odbiorze.

Wymagania dla Kierowcy: Minimum 26 lat, 2+ lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdów, wymagane ważne prawo jazdy i paszport. Licencje z UE, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady i Australii akceptowane bez IDP.

Wsparcie: Całodobowa pomoc drogowa przez WhatsApp przez cały okres wynajmu.

Od naszego partnera

MarHire Car Agadir to agencja wynajmu samochodów z siedzibą w Agadirze, oferująca odbiór na lotnisku Agadir Al Massira (AGA) i bezpłatną dostawę do hoteli na terenie Agadiru. Jej flota obejmuje wszystko, od samochodów ekonomicznych po luksusowe pojazdy, w tym Porsche Macan. W przypadku tego modelu obowiązuje kaucja zabezpieczająca, której dokładna kwota jest potwierdzana w momencie rezerwacji. Do odbioru pojazdu wymagane jest ważne prawo jazdy i paszport. Rezerwacje można dokonać na stronie carhireagadir.com.

Opis

Porsche Macan (dostępny w rocznikach 2024, 2025 i 2026) to luksusowy SUV z automatyczną skrzynią biegów, silnikiem benzynowym i miejscem dla pięciu osób, dostępny do wynajęcia w Agadirze. MarHire Car Agadir oferuje odbiór na lotnisku Agadir Al Massira (AGA) wraz z bezpłatną dostawą do hoteli na terenie Agadiru. Jako model klasy premium, Porsche Macan wymaga kaucji zabezpieczającej, potwierdzanej w momencie rezerwacji. Łączy w sobie wyrafinowane właściwości jezdne z praktycznością nadwozia SUV, co czyni go doskonałym wyborem dla podróżnych szukających pojazdu premium na przyloty na lotnisko, podróże służbowe i nadmorskie jednodniowe wycieczki po Agadirze.


Dlaczego Porsche Macan to najlepszy wybór w Agadirze

Agadir to wiodący marokański kurort plażowy nad Atlantykiem, odbudowany według nowoczesnego planu po 1960 roku, z szerokimi bulwarami, czytelnym oznakowaniem i dostępnymi parkingami w pobliżu mariny, promenady plażowej i Souk El Had. Te warunki sprzyjają kompaktowemu luksusowemu SUV-owi: Porsche Macan prowadzi się pewnie w ruchu miejskim, a jednocześnie nie jest zbyt duży do codziennego użytku. Podwyższona pozycja za kierownicą zapewnia dobrą widoczność na rondach, przy wjazdach do hoteli i na parkingach przy plaży, a automatyczna skrzynia biegów eliminuje potrzebę ciągłej zmiany biegów dla kierowców przybywających prosto z lotu. Autostrada A7 łączy Agadir z Marrakeszem, a nadmorska droga N1 biegnie na północ w kierunku Taghazout i Essaouiry, które znajdują się w zasięgu komfortowej podróży Macanem. Szczególną zaletą jest jego dynamiczne prowadzenie: Porsche Macan pewnie trzyma się drogi na szybszych odcinkach, co sprawia, że dłuższe regionalne podróże z Agadiru są równie relaksujące, co krótkie przejazdy po mieście.


Co zawiera każdy wynajem Porsche Macan od MarHire Car Agadir

Każdy wynajem Porsche Macan obejmuje odbiór na lotnisku Agadir Al Massira (AGA) i bezpłatną dostawę do hoteli na terenie Agadiru. Ponieważ Macan należy do klasy premium, wymagana jest kaucja zabezpieczająca, której dokładna kwota jest potwierdzana w momencie rezerwacji. Wynajem na 7 dni lub dłużej obejmuje nieograniczony przebieg, podczas gdy rezerwacje poniżej 7 dni mają limit 250 km dziennie. Pełne ubezpieczenie z udziałem własnym jest wliczone w cenę wynajmu. Polityka paliwowa to zasada „od pełnego do pełnego”, więc samochód jest zwracany z tym samym poziomem paliwa, jaki był przy odbiorze. Do odbioru pojazdu wymagane jest ważne prawo jazdy i paszport, a minimalny wiek kierowcy dla tej luksusowej kategorii to 26 lat z co najmniej dwoma latami doświadczenia w prowadzeniu pojazdów. Rezerwacje można dokonać na stronie carhireagadir.com lub przez WhatsApp, z całodobowym wsparciem przez WhatsApp przez cały okres wynajmu. Usługa ta jest zarządzana przez MarHire Car Agadir.


Najlepsze jednodniowe wycieczki z Agadiru Porsche Macanem

Taghazout znajduje się około 19 km na północ od Agadiru, około 30 minut jazdy wzdłuż nadmorskiej drogi N1. Trasa biegnie wzdłuż Atlantyku i jest prosta, z niewielkim ruchem i krótkimi postojami na nadmorskich parkingach, gdzie podwyższona pozycja Porsche Macana i łatwa automatyczna skrzynia biegów sprawiają, że podróż do miasteczka surferów jest relaksująca. Dolina Raju znajduje się około 60 km od Agadiru i wymaga około 1 godziny 15 minut jazdy krętą górską drogą w głąb przedgórza Atlasu. Trasa wznosi się przez ciasne zakręty i wąskie odcinki, dokładnie tam, gdzie przyczepność, zawieszenie i pewne prowadzenie Macana nagradzają kierowcę, jednocześnie zapewniając komfort pasażerom. Marrakesz znajduje się około 250 km dalej, około 3 godzin jazdy autostradą A7. Jest to długa, szybka trasa przez otwarty teren, a Porsche Macan jest do tego stworzone – stabilne przy prędkościach przelotowych, ciche w kabinie i na tyle komfortowe, że przybycie do Czerwonego Miasta po poranku za kierownicą jest bezwysiłkowe.


Dla kogo Porsche Macan jest najlepszym wyborem?

Elastyczność podróżowania najbardziej skorzysta na polityce kilometrów: rezerwacja na siedem dni lub dłużej odblokowuje nieograniczony przebieg, co jest idealne dla gości planujących wiele przejazdów z Agadiru, jednocześnie korzystając z pojazdu premium. Obowiązuje kaucja, więc ten wynajem jest odpowiedni dla kierowców, którzy akceptują ten warunek w zamian za SUV-a wyższej klasy. Pary i podróżujący solo zyskują wyrafinowanego SUV-a z automatyczną skrzynią biegów do poruszania się między mariną, promenadą plażową, restauracjami i trasami jednodniowych wycieczek, bez przesiadania się do większego lub bardziej masywnego pojazdu. Macan sprawia, że jazda po mieście jest łatwa, a jednocześnie daje poczucie wyjątkowości. Małe rodziny i grupy są objęte pięcioma miejscami i nadwoziem SUV, które łączą praktyczną pojemność bagażnika z luksusowym wyglądem i wykończeniem. Dla podróżnych, którzy cenią sobie komfort, prezencję na drodze i wystarczającą ilość miejsca na bagaż podczas transferów z lotniska i dłuższych wyjazdów, Porsche Macan zapewnia wrażenia premium podczas pobytu w Agadirze.


Dla podróżnych przybywających do Agadiru, którzy szukają luksusowego SUV-a na lata 2024, 2025 lub 2026, Porsche Macan łączy codzienną użyteczność z prawdziwie ekskluzywną jazdą. W cenie zawarte są odbiór na lotnisku Agadir Al Massira (AGA) i bezpłatna dostawa do hoteli na terenie miasta, a dla tego luksusowego wynajmu obowiązuje kaucja. Rezerwacje można dokonać na stronie carhireagadir.com lub przez WhatsApp. Zarezerwuj Porsche Macan z MarHire Car Agadir już dziś.

Podobne oferty

Odwiedź nasze biuro

MarHire Car Agadir

Adres
Sonaba, N122, Agadir, 80000, MA
Telefon / WhatsApp
+212660745055
Napisz do nas
[email protected]

Skontaktuj się z MarHire

Wybierz usługę, aby rozpocząć czat

Wsparcie online 24/7