Audi Q3
lub podobny
Po dokonaniu rezerwacji potwierdzimy wybrany samochód lub zaproponujemy podobny, jeśli będzie niedostępny.
Wszystkie godziny podane są w lokalnym czasie marokańskim (GMT+1).
NB: Odbiór musi być w Agadir
Dostawa do hotelu lub na lotnisko
Dostawa do hotelu lub na lotnisko
Gdzie powinniśmy odebrać samochód?
€10 za sztukę(Maks: 1)
€10 za sztukę(Maks: 2)
€10 za sztukę(Maks: 2)
Specyfikacje
Typ samochodu
Luksus, SUV
Model
Audi
Rok
2024-2026
Rodzaj paliwa
Diesel
Skrzynia biegów
Automatyczna
Miejsca siedzące
5
Drzwi
4
Klimatyzacja
Tak
Polityka przebiegu
Nieograniczony kilometraż
Polityka paliwa
Takie samo do takiego samego
Wymagany wiek kierowcy
21+
Dlaczego warto zarezerwować u nas
- Bezpłatny odbiór z lotniska i hotelu
- Najwyżej oceniany pod względem jakości i obsługi
- Całodobowa obsługa przez WhatsApp w cenie
- Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
Przegląd
Uwagi specjalne
Co zawiera wynajem Audi Q3 w Agadirze
Odbiór i Dostawa: Dostępny na lotnisku Agadir Al Massira (AGA), bezpłatna dostawa do hoteli w całym Agadirze, bez dopłat.
Depozyt: Wymagany depozyt zabezpieczający, dokładna kwota potwierdzana przy rezerwacji.
Kilometry: Nieograniczony przebieg przy wynajmie na 7 dni lub dłużej; 250 km dziennie przy krótszych wynajmach.
Ubezpieczenie: Pełne ubezpieczenie z udziałem własnym w cenie.
Polityka Paliwowa: Od pełnego do pełnego, zwrot z tym samym poziomem paliwa, który został otrzymany przy odbiorze.
Wymagania dla Kierowcy: Minimum 26 lat, co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdów, wymagane ważne prawo jazdy i paszport. Licencje UE, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady i Australii akceptowane bez IDP.
Wsparcie: Całodobowa pomoc drogowa przez WhatsApp przez cały okres wynajmu.
Warunki Rezerwacji
Przed rezerwacją prosimy o zapoznanie się z:
Od naszego partnera
Opis
Audi Q3 (dostępne w rocznikach 2024, 2025 i 2026) to luksusowy SUV z automatyczną skrzynią biegów, który oferuje niemiecką inżynierię i wyrafinowany komfort dla podróżnych odkrywających Agadir. MarHire Car Agadir zapewnia odbiór na lotnisku Agadir Al Massira (AGA) oraz bezpłatną dostawę do hoteli w całym Agadirze. Ten kompaktowy SUV klasy premium mieści pięć osób i jest napędzany wydajnym silnikiem Diesla. Wymagany jest depozyt zabezpieczający przy rezerwacji. Audi Q3 to doskonały wybór dla osób poszukujących stylowego, wszechstronnego pojazdu zarówno do jazdy miejskiej, jak i na dłuższe trasy przybrzeżne.
Dlaczego Audi Q3 to najlepszy wybór w Agadirze
Agadir to wiodący marokański kurort plażowy nad Atlantykiem, odbudowany według nowoczesnego planu po 1960 roku. Jego szerokie bulwary, czytelne oznakowanie i łatwo dostępne parkingi w pobliżu mariny, promenady plażowej i Souk El Had sprawiają, że jest to jedno z najłatwiejszych do jazdy miast w kraju. Autostrada A7 łączy Agadir z Marrakeszem, a przybrzeżna droga N1 biegnie na północ w kierunku Taghazout i Essaouiry. Audi Q3 doskonale sprawdza się w tych warunkach. Podwyższona pozycja za kierownicą zapewnia doskonałą widoczność na ruchliwych bulwarach, a kompaktowe wymiary SUV-a ułatwiają parkowanie w pobliżu plaży i suku. Automatyczna skrzynia biegów odciąża kierowcę w ruchu miejskim typu stop-start, a silnik Diesla zapewnia oszczędność paliwa na dłuższych odcinkach autostradowych i przybrzeżnych. Dzięki premium zawieszeniu i stabilnemu prowadzeniu, Audi Q3 z pewnością i komfortem radzi sobie zarówno na ulicach miejskich, jak i otwartych drogach.
Co zawiera każda wynajęta Audi Q3 od MarHire Car Agadir
Każdy wynajem Audi Q3 rozpoczyna się od odbioru na lotnisku Agadir Al Massira (AGA) lub bezpłatnej dostawy do hotelu w dowolnym miejscu w Agadirze. Przy rezerwacji wymagany jest depozyt zabezpieczający, którego dokładna kwota zostanie potwierdzona w momencie rezerwacji. Wynajem na 7 dni lub dłużej obejmuje nieograniczony przebieg kilometrów, podczas gdy rezerwacje krótsze niż 7 dni obejmują 250 km dziennie. Pełne ubezpieczenie z udziałem własnym jest wliczone w cenę dla ochrony na drodze. Polityka paliwowa to zasada „od pełnego do pełnego”, co oznacza, że pojazd jest zwracany z tym samym poziomem paliwa, który został otrzymany przy odbiorze. Kierowcy muszą mieć ukończone co najmniej 26 lat, posiadać co najmniej dwa lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdów oraz przedstawić ważne prawo jazdy i paszport. Dostępne jest całodobowe wsparcie przez WhatsApp przez cały okres wynajmu. Rezerwacji można dokonać na stronie carhireagadir.com lub przez WhatsApp, a wszystkie obsługiwane są przez MarHire Car Agadir.
Najlepsze jednodniowe wycieczki z Agadiru Audi Q3
Taghazout znajduje się zaledwie 19 km na północ od Agadiru, około 30 minut jazdy wzdłuż przybrzeżnej drogi N1. Droga jest dobrze utwardzona i malownicza, biegnie wzdłuż Atlantyku przez cały czas. Płynna automatyczna skrzynia biegów i stabilne prowadzenie Audi Q3 sprawiają, że ta krótka podróż do miasteczka surferów jest bezwysiłkowa i komfortowa.
Dolina Raju (Paradise Valley) znajduje się 60 km od Agadiru, około 1h15 jazdy krętą górską drogą. Trasa prowadzi przez podnóża Atlasu z ciasnymi zakrętami i zmieniającymi się wzniesieniami. Podwyższona pozycja za kierownicą i pewne zawieszenie Audi Q3 z łatwością radzą sobie z tymi górskimi zakrętami, sprawiając, że podróż do basenów otoczonych palmami jest relaksująca, a nie męcząca.
Essaouira to dłuższa podróż przybrzeżna o długości 175 km, około 2h45 na północ drogą N1. Trasa przebiega przez gaje arganowe i oferuje widoki na otwarty Atlantyk, zanim dotrzemy do zabytkowej, ufortyfikowanej medyny. Premium zawieszenie Audi Q3 i wydajność silnika Diesla doskonale sprawdzają się na tym dystansie, zapewniając pasażerom komfort na zróżnicowanym terenie przybrzeżnym i sprawiając, że podróż do tego portowego miasta wpisanego na listę UNESCO jest przyjemnością.
Dla kogo Audi Q3 jest najlepszym wyborem?
Podróżni ceniący elastyczność najwięcej zyskują dzięki polityce kilometrowej: wynajem na 7 dni lub dłużej obejmuje nieograniczony przebieg kilometrów, idealny dla tych, którzy planują rozszerzoną eksplorację regionu Souss-Massa. Audi Q3 wymaga depozytu zabezpieczającego przy rezerwacji, potwierdzanego w momencie rezerwacji, dzięki czemu można z pewnością planować dłuższe, wielopunktowe trasy.
Pary i podróżujący solo uznają Audi Q3 za odpowiednio wielkościowe dla Agadiru. Kompaktowe wymiary SUV-a ułatwiają poruszanie się po ulicach miasta i parkowanie przy plaży, podczas gdy wyrafinowana kabina zapewnia relaksujące i ciche podróże, nawet na jednodniowe wycieczki do Taghazout czy Doliny Raju.
Małe rodziny i grupy do pięciu osób korzystają z pięciu miejsc, dużej przestrzeni bagażowej i klimatyzacji. Jest wystarczająco dużo miejsca na bagaż, sprzęt plażowy lub zakupy z Souk El Had, a podwyższona pozycja SUV-a zapewnia komfort wszystkim, zarówno podczas krótkich wypadów miejskich, jak i dłuższych tras przybrzeżnych.
Dla wyrafinowanego i wszechstronnego sposobu odkrywania Agadiru, Audi Q3 (2024–2026) łączy luksusowy komfort z praktycznością kompaktowego SUV-a. Wymagany jest depozyt zabezpieczający przy rezerwacji, z pełnym ubezpieczeniem i bezpłatną dostawą na lotnisko i do hotelu. Rezerwuj bezpośrednio przez carhireagadir.com lub przez WhatsApp, aby potwierdzić daty i dodatki. Zarezerwuj Audi Q3 z MarHire Car Agadir już dziś.
Po dokonaniu rezerwacji potwierdzimy wybrany samochód lub zaproponujemy podobny, jeśli będzie niedostępny.
Wszystkie godziny podane są w lokalnym czasie marokańskim (GMT+1).
NB: Odbiór musi być w Agadir
Dostawa do hotelu lub na lotnisko
Dostawa do hotelu lub na lotnisko
Gdzie powinniśmy odebrać samochód?
€10 za sztukę(Maks: 1)
€10 za sztukę(Maks: 2)
€10 za sztukę(Maks: 2)







